Facebook

Współpraca

Wiele jest firm, które proponują współpracę deweloperom i agencjom nieruchomości. Umowy o współpracy proponują także banki. Naszym zdaniem współpraca powinna przynieść wymierne korzyści i to nie tylko finansowe. Jesteśmy przekonani, że deweloper lub agencja nieruchomości chce przede wszystkim, sprzedać szybko i sprawnie nieruchomość. Nasz udział gwarantuje od samego początku bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy po to, aby ocenić zdolność, doradzić klientowi w zakresie kredytu, a przede wszystkim zająć się wnioskami i kompletowaniem dokumentacji kredytowej.

Główne korzyści ze współpracy z nami to:

  • Bezpieczeństwo transakcji – przed podpisaniem umowy przedwstępnej badamy zdolność kredytową klienta i przedstawiamy wstępne oferty. Może odbywać się to w naszym biurze jak również w miejscu dogodnym dla klienta.
  • Oszczędność czasu – podczas jednego spotkania klient ma możliwość zapoznania się z ofertą wielu banków. Przygotowujemy ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości klienta w formie, która ułatwia porównywanie.
  • Profesjonalna obsługa – wszyscy klienci danego partnera trafiają do konkretnej osoby, która zajmuje się współpracą z developerem/agencją nieruchomości. Doradca zajmuje się kredytem od początku do końca. Doradca ma bezpośredni kontakt z kompetentnymi osobami w bankach, do których klient nie miałby osobiście dostępu /analitycy bankowi, pracownicy wyższego szczebla itp./ Daje to często gwarancję sprawnego załatwienia sprawy.
  • Darmowa obsługa – za nasze usługi nie pobieramy wynagrodzenia od klienta. Korzystanie z naszej pomocy nie powoduje pogorszenia warunków finansowych dla klienta. Często decyzje wydawane są szybkiej i mamy możliwość negocjacji indywidualnych warunków
  • Skuteczność – wnioski składamy zawsze do kilku banków przez co mamy zwykle 100% skuteczności
  • Wynagrodzenie – niezwłocznie po uruchomieniu kredytu

Zapraszamy do współpracy: Deweloperów, Agencje Nieruchomości i osoby fizyczne z branży

Zasady współpracy ustalane są indywidualnie!

Kontakt:
Małgorzata Siedlecka
Tel. 600 38 95 64
e-mail: m.siedlecka@creditfactory.pl

Sławomir Siedlecki
Tel. 602 23 24 42
e-mail: s.siedlecki@creditfactory.pl

Umów się
z naszym doradcą
Umów się z naszym ekspertem
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-05-27
USD 4,2966 -0,52%
EUR 4,6102 -0,07%
CHF 4,4814 -0,42%
GBP 5,4209 -0,09%
Wspierane przez Money.pl